+48 42 689 35 60 +48 506 066 857

Magazynier / Operator wózka widłowego

Magazynier

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Magazyniera / Operatora wózka widłowego w naszym magazynie w Strykowie. Praca w systemie dwuzmianowym.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa magazynu – przyjmowanie, rozmieszczanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Realizacja zamówień towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań.
  • Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Sumienność, dokładność, staranność.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Chęć do pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • System dwuzmianowy (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Ryczałt za dojazd.
  • Pracę w miłej atmosferze.