sprzedaz@ablogic.pl

modulyss® - autoryzowany dystrybutor w Polsce

Data stworzenia: 2018-10-22 16:01:19 Data modyfikacji: 2018-10-22 16:02:59

modulyss® - autoryzowany dystrybutor w Polsce


Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma została autoryzowanym dystrybutorem fabryki modulyss®, która od ponad 25 lat projektuje, wytwarza i zaopatruje międzynarodowy rynek w wysokiej jakości, niepowtarzalne płytki dywanowe, które stanowią wyzwanie dla wyobraźni i przekraczają wszelkie oczekiwania, a wszystko to z poszanowaniem norm etycznych i środowiskowych.

Jakość poświadczona certyfikatem

Płytki dywanowe oferują szerszą gamę korzyści niż inne rodzaje pokryć podłogowych, tak pod względem parametrów akustycznych i technologii włókienniczych, jak i wpływu na środowisko. Wyjątkowo silne przywiązanie do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań umożliwia nam stworzenie płytki dywanowej idealnie dopasowanej do potrzeb każdego projektu. Programy certyfikacji wewnętrznej i zewnętrznej to najlepszy dowód bezpieczeństwa i niskiej szkodliwości środowiskowej wykładzin wyprodukowanych w naszych fabrykach. Oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości wraz z 15-letnim okresem gwarancji.

Oddział grupy Balta

Od 2010 roku modulyss® jest częścią grupy Balta z siedzibą w Belgii. Grupa Balta szczyci się zintegrowanym procesem produkcji płytek oraz wykładzin dywanowych i zatrudnia około 3 420 osób. Synergia korzyści, jakie płyną z połączenia obu spółek, jest więc też udziałem firmy modulyss.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami Handlowymi w celu uzyskania bliższych informacji.

Koordynator Projektów:

Sławomir Cała

+48 508 092 541

slawomir.cala@ablogic.com.pl

Powrót